• 07 WRZ 20

  Drogi Pacjencie !

  Z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej na świecie oraz ze względu na bezpieczeństwo hospitalizowanych pacjentów laboratorium  szpitalne  zmuszone jest do wprowadzenia niezbędnych ograniczeń.

  Badania laboratoryjne dla pacjentów ambulatoryjnych będą wykonywane tylko i wyłącznie w przypadku analiz  pilnych ( na cito) oraz w przypadku  poważnego stanu zagrożenia zdrowia lub życia .

  Aby wykonać takie badanie należy zgłosić się do laboratorium w szpitalu  po uprzedniej telefonicznej rejestracji :

  • w godzinach od 7.00 – 12.00 pod nr 71 312-09-20 wew. 133

  • w godzinach  od 12.00 – 19:00 pod  nr 71 312-09-20 wew. 135

   

  Badania pobierane  będą ( za wyjątkiem badań w zagrożeniu życia) tylko w godzinach rannych od 7:30 – 11.55 

  w punkcie poboru materiału znajdującym się na parterze głównego budynku szpitala  po lewej stronie od wejścia (nie w laboratorium!)

   

  Personel szpitala pracujący w recepcji wskaże Państwu drogę .

  Z uwagi na fakt, że wszystkie placówki medyczne są miejscem o potencjalnie  bardzo wysokim ryzyku zarażenia wirusem  prosimy o rozsądne podejście do zaistniałej sytuacji i rozważnego podjęcia decyzji o wykonaniu określonych badań diagnostycznych i przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i punktualnym zgłaszaniu się na pobranie .

  Zachęcamy pacjentów do odbierania wyników badań laboratoryjnych drogą elektroniczną ( za pomocą dostępu poprzez stronę https://lab.szpital-trzebnica.pl:4443   (loginem jest nr PESEL pacjenta a hasłem numer zlecenia, które wraz z instrukcją  dostaje każdy pacjent przy pobraniu materiału).

  W przypadku braku możliwości odbioru wyników drogą elektroniczną wydawanie ich odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 -18.00