• 13 MAR 20

  Drogi Pacjencie !

  Z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej na świecie oraz ze względu na bezpieczeństwo hospitalizowanych pacjentów laboratorium  szpitalne  zmuszone jest do wprowadzenia niezbędnych ograniczeń.

  Badania laboratoryjne dla pacjentów ambulatoryjnych będą wykonywane tylko i wyłącznie w przypadku analiz  pilnych ( na cito) oraz w przypadku  poważnego stanu zagrożenia zdrowia lub życia .

  Aby wykonać takie badanie należy zgłosić się do laboratorium w szpitalu  po uprzedniej telefonicznej rejestracji pod nr 71 312-09-20 wew. 135 w godz. od 7:15 – 19:00

  Badania wykonywane będą ( za wyjątkiem badań w zagrożeniu życia) tylko w godzinach rannych od 7:30 – 09:30

  Z uwagi na fakt, że wszystkie placówki medyczne są miejscem o potencjalnie  bardzo wysokim ryzyku zarażenia wirusem  prosimy o rozsądne podejście do zaistniałej sytuacji i rozważnego podjęcia decyzji o wykonaniu określonych badań diagnostycznych.

  Zachęcamy pacjentów do odbierania wyników badań laboratoryjnych drogą elektroniczną (mailową). Prosimy o przygotowanie adresu mailowego, pod który ma zostać wysłany wynik laboratoryjny.
  W przypadku braku możliwości odbioru wyników drogą elektroniczną wydawanie ich odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-17.00

   

  W trosce o zdrowie i życie nas wszystkich

  Dyrekcja Szpitala oraz Kierownik Medycznego Laboratorium Diagnostycznego

  641c539154b4a8e56bf3e49e57de