• 04 GRU 15

Logo_PROTEST

Brak działania Radnych Powiatu Trzebnickiego, ich jałowe deklaracje oraz nieudolność doprowadziły Szpital do katastrofalnej sytuacji. Wobec ryzyka zagrożenia życia i zdrowia mieszkańców powiatu, a także widma likwidacji Szpitala żądamy:

1. Przestrzegania prawa i pokrycia straty Szpitala za lata 2012 i 2013.
    2. Udzielenia poręczeń i zabezpieczeń finansowych dla Szpitala w kwotach ratujących go przed likwidacją.
    3. Podjęcia i wdrożenia decyzji co do przyszłości Szpitala – dość jałowego politykowania – to Wy ponosicie odpowiedzialność za los Szpitala i tysiące jego Pacjentów!
    4. Prawa i możliwości godnej pracy dla ratowania życia i zdrowia naszych pacjentów teraz i w przyszłości!

Postulaty kierujemy do Radnych Powiatu Trzebnickiego: Adach Robert, Błażewski Sławomir, Buczak Daniel, Budas Łukasz, Gubernat Adam, Hurkot Jan, Jurzysta –  Ziętek Marzanna, Matusiak Małgorzata, Oleś Paweł, Pasek Ewa, Rubaszewski Bogusław, Sułkowski Damian, Szkaradziński Mariusz, Szydłowski Janusz, Szymczuk Magdalena, Trela Jerzy, Węgrzynowicz Sławomir, Wysocki Waldemar, Zarentowicz Sławomir, Zdziarski Jan, Żywiec Alicja.

Do wiadomości :

1. Minister Zdrowia – Konstanty Radziwiłł