• 10 MAJ 16

W dniu 6 maja, w ramach trzynastej edycji Dnia Przedsiębiorczości, w naszym Szpitalu gościli po raz kolejny uczniowie trzebnickiego liceum.

Uczniowie pod opieką Pani Hanny Maj – pielęgniarki oddziałowej Oddziału Urazowo – Ortopedycznego mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, pozyskać informację o umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu.

Praktykanci mieli możliwość przyjrzeć się pracy między innymi: Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Zakładu Diagnostyki Obrazowej, Laboratorium oraz innych oddziałów szpitalnych. Podczas spotkania mieli okazję zadać pytania jakie nasunęły się w trakcie wizyty, zlustrować swoje spostrzeżenia i plany.

Dzień Przedsiębiorczości, organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości przy współpracy z Kancelarią Prezydenta RP, sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy jako jednostka ochrony zdrowia wziąć udział w tak ciekawym przedsięwzięciu.

WP_20160506_09_59_54_Pro OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA