• 08 LIS 22

    Stanowisko: Pielęgniarka

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie świadczeń z zakresu pielęgniarstwa w obrębie bloku operacyjnego,
    • koordynowanie działań do przeprowadzenia zabiegów operacyjnych i współpraca z innymi pracownikami bloku operacyjnego,
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
    • dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych.

    Wymagania:

    • ukończony (lub w trakcie) kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja operacyjna,
    • aktualne prawo wykonywania zawodu,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

    Oferujemy

    • każdą formę zatrudnienia,
    • 3 – zmianowy system pracy (08:00 – 15:35; 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00)

    CV proszę przesyłać na adres: kadry@szpital-trzebnica.pl

    Nr kontaktowy 71 312 09 20 wew. 255 lub 328

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”