• 01 KWI 15
    walizka Stanowisko: ratownik medyczny

    Miejsce pracy: Trzebnica

    Nr Ref.: OP_4/2015

    Opis stanowiska:

    • Praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym,
    • udzielanie świadczeń zdrowotnych, polegających na wstępnej diagnostyce i podjęciu leczenia w zakresie niezbędnym do stabilizacji funkcji życiowych osób znajdujących się w stanie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia,
    • dokonywanie zabezpieczenia medycznego pacjentów oraz organizacja transportu do oddziałów Szpitala i innych podmiotów udzielających świadczeń zdrowotnych w razie leczenia specjalistycznego.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe tj. ukończone studia medyczne o kierunku: ratownictwo medyczne lub studium medyczne.
    • umiejętność obsługi komputera,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

    Jak aplikować?

    CV ze zdjęciem, list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail podany poniżej lub pocztą.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

    Szpital zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Informacji udziela Kierownik Kadr – Agnieszka Skowrońska, tel 71 312 01 25 w. 255.

    Aplikacje proszę kierować na adres: a.skowronska@szpital–trzebnica.pl

    Oferta w wersji PDF – ogłoszenie_ratownik_medyczny