• 14 LIP 15

W dniu 6 lipca 2015 r. w naszym Szpitalu gościliśmy delegację przedstawicieli Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, której przewodniczył Dyrektor Piotr Pobrotyn.
    Wizyta rozpoczęła się wzajemną prezentacją kadry kierowniczej obu szpitali. Pierwsze posiedzenie zespołu roboczego do spraw połączenia Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu dało początek działaniom zmierzającym do opracowania możliwej formy i zasad potencjalnego połączenia.
    Podczas rozmów ustalono listę dokumentów, których wymiana jest konieczna do zapoznania się ze specyfiką organizacyjną i stanem finansowym obu placówek.
    Wizytę zakończyło oprowadzenie przybyłych gości po poszczególnych oddziałach naszego Szpitala.

20150706_09273120150706_110455