• 08 STY 18

Pragniemy poinformować, iż zespół chirurgów oraz rehabilitantów trzebnickiego Szpitala wznowił program operacyjny TETRAHAND, który polega na usprawnianiu funkcji ręki u chorych po urazie rdzenia kręgowego.
    W dniu 28 grudnia 2017 zespół specjalistów pod nadzorem prof. dr hab. n. med. Jerzego Jabłeckiego przeprowadził dwugodzinny zabieg rekonstrukcji funkcji ręki u chorego z porażeniem czterokończynowym po urazie rdzenia kręgowego.
    Stan chorego po zabiegu jest stabilny, dobry. W ciągu tygodnia zostanie przekazany do oddziału rehabilitacji w celu dalszego usprawniania.

Zapraszamy pacjentów na konsultacje i kwalifikacje do zabiegów, które są prowadzone nieodpłatnie w szpitalu w Trzebnicy lub w ośrodku rehabilitacyjnym chorego po uzgodnieniu terminu przez e-mail: tetraplegia.trzebnica@gmail.com