• 23 PAŹ 20

Punkt Pobrań Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej nieczynny do 31.10.2020r.

Drogi Pacjencie !

Testy w kierunku COVID-19: Konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 694 218 267.

Z powodu wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej na świecie oraz ze względu na bezpieczeństwo hospitalizowanych pacjentów laboratorium  szpitalne  zmuszone jest do wprowadzenia niezbędnych ograniczeń.

Badania laboratoryjne dla pacjentów ambulatoryjnych będą wykonywane tylko i wyłącznie w materiale dostarczonym do laboratorium.

Aby wykonać takie badanie należy zgłosić się do laboratorium w szpitalu po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym:

o   w godzinach od 7.00 – 19.00 pod nr 71 312-09-20 wew. 135

Personel szpitala pracujący w recepcji wskaże Państwu drogę do laboratorium.

Z uwagi na fakt, że wszystkie placówki medyczne są miejscem o potencjalnie bardzo wysokim ryzyku zarażenia wirusem prosimy o rozsądne podejście do zaistniałej sytuacji i rozważnego podjęcia decyzji o wykonaniu określonych badań diagnostycznych i przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i punktualnym zgłaszaniu się na pobranie .

Zachęcamy pacjentów do odbierania wyników badań laboratoryjnych drogą elektroniczną ( za pomocą dostępu poprzez stronę https://lab.szpital-trzebnica.pl:4443 ( loginem jest nr PESEL pacjenta a hasłem numer zlecenia, które wraz z instrukcją dostaje każdy pacjent przy pobraniu materiału ).

W przypadku braku możliwości odbioru wyników drogą elektroniczną wydawanie ich odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 -17.00